Dawid Rusin i Piotr Rybski powołani do reprezentacji!

0
235

Trener Dariusz Tomaszewski powołał niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.1998 r. i mł.) na cykl akcji szkoleniowych
25-30.06.2017 r. – Giżycko, COS – zgrupowanie szkoleniowe
30.06-02.07.2017 – Ostróda – Mecze Międzypaństwowe (POL-FIN)

Niezmiernie miło nam poinformować, że wśród powołanych jest dwóch naszych wychowanków: Dawid Rusin i przebywający obecnie w SMS-ie Gdańsk-Piotr Rybski.

Pełna lista:
1. Bartosik Marek – MKS Zagłębie Lubin S.A. – SMS Gdańsk
2. Jarosiewicz Piotr – UKPR Agrykola Warszawa – SMS Gdańsk
3. Milewski Michał – UKS Iskra Bydgoszcz – SMS Gdańsk
4. Mauer Patryk – EUCO-UKS Dziewiątka Legnica – SMS Gdańsk
5. Pawelec Damian – MKS Truso Elbląg – SMS Gdańsk
6. Zarzycki Maciej – KS Unia Lublin – SMS Gdańsk
7. Rybski Piotr – SPR Stal Mielec – SMS Gdańsk
8. Skrzypczyk Dawid – KPR Gwardia Opole S.A. – SMS Gdańsk
9. Orpik Jakub – UKS Szczypiorniak Dąbrowa B. – SMS Gdańsk
10. Olkowski Aleksander – SPR Wisła Płock S.A.
11. Wołowiec Krystian – SPR Wisła Płock S.A.
12. Bondzior Krystian – MKS Zagłębie Lubin S.A.
13. Dudkowski Paweł – LKPR Moto-Jelcz Oława
14. Filipowicz Maciej – KS Vive Kielce
15. Foterek Mateusz – KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski
16. Gregułowski Patryk- MSPR Siódemka Legnica
17. Guziewicz Alan – MTS Kwidzyn
18. Klimków Jan – UKS Olimp Grodków
19. Krysiak Dawid – Handball Szczecin Sportowa S.A.
20. Rusin Dawid – SPR Stal Mielec S.A.
21. Urbański Artur – ChKS Łódź

Zawodnicy rezerwowi:
Gądek Krzysztof – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
Chełmiński Adrian – UKS Nike Ciechanów – SMS Gdańsk
Komarzewski Krzysztof – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
Kogutowicz Bartosz – KS Vive Kielce
Antosik Kacper – ChKS Łódź
Przybylak Michał – MSPR Siódemka Legnica
Urbaniak Przemysław – KS Azoty-Puławy S.A.
Ockert Jędrzej – MKS Poznań

Kadra szkoleniowa:
Tomaszewski Dariusz – trener główny
Skórski Michał – trener asystent
Góral Artur – trener asystent
Kułakowski Paweł- fizjoterapeuta

 

Gratulujemy i powodzenia!