Z Legionowem na zakończenie sezonu!

0
170

Już w najbliższy piątek o godzinie 19:00 w hali gimnazjum nr 2 czeka nas ostatni mecz sezonu. Rywalem podopiecznych Krzysztofa Lipki i Tomasza Sondeja będzie KPR RC Legionowo.

W tym sezonie obie ekipy spotykały się już dwukrotnie i w obu przypadkach zwyciężała drużyna prowadzona obecnie przez Roberta Lisa, który zespół z Mazowsza objął w trakcie sezonu, podobnie jak Krzysztof Lipka mielecką Stal. To nie jedyne podobieństwo łączące piątkowych rywali, gdyż w Legionowie podobnie jak i w Mielcu kontuzje to temat numer jeden i niestety nie zmieni się to również w spotkaniu kończącym sezon, gdyż „Czeczeńcy” w dalszym ciągu będą musieli sobie radzić bez Grzegorza Barnasia, Michała Wypycha, Wiktora Kawki, Marcina Miedzińskiego i Oleksandra Kyrylenki.

Pomimo przeciwności losu „Biało-Niebiescy” w ubiegłą sobotę ponownie pokazali charakter i wolę walki triumfując na ciężkim terenie w Lubinie 31:29. Emocji nie brakowało również w pojedynku KPR-u z Piotrkowianinem, gdzie zwycięzcę meczu wyłoniły dopiero rzuty karne. Tym razem szczęście uśmiechnęło się do Tomka Mochockiego i spółki, a jak będzie teraz? Przekonamy się już w najbliższy piątek!

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie, aby wspólnie zakończyć ten jakże trudny i pełen zwrotów akcji sezon, który miejmy nadzieję zwieńczony zostanie zwycięstwem naszej drużyny!

SPR Stal Mielec – KPR RC Legionowo 19.05.2017, godz. 19:00, hala gimnazjum nr 2, ul. Grunwaldzka 7, Mielec