SportoweFakty.pl: „Wirtuoz Kyrylenko w siódemce kolejki!”

0
171

Nie mogło być inaczej! Po kapitalnym meczu w Opolu Oleksandra Kyrylenki, „Sasza” nie miał sobie równych na swojej pozycji podczas 18. serii gier i w pełni zasłużenie znalazł się wśród najlepszych!

Redakcja SportoweFakty.pl tak uzasadniła swój wybór: „Znakomite występy Kyrylenki stają się regułą. Właściwie co kolejkę Ukrainiec ociera się o najlepszą siódemkę. Tym razem konkurencja została daleko w tyle. Rozgrywający z Mielca otarł się o perfekcję. W pierwszej połowie w pojedynkę utrzymywał Stal w grze, zapewniając swojemu zespołowi aż 7(!) z 13 bramek. Większość po spektakularnych rzutach z podłoża.
Po przerwie jeszcze trzy razy pokonał Malchera, który miał na rozkładzie wszystkich, tylko nie Kyrylenkę. Pod koniec przegranego spotkania (27:33) z Gwardią Opole we znaki dało się zmęczenie, ale pomimo skurczów dograł mecz do końca. Po roku w Polsce Ukrainiec stał się jednym z najlepszych reżyserów gry PGNiG Superligi. Kwestią czasu wydaje się zainteresowanie silniejszych klubów, ale Kyrylenko znakomicie czuje się w Mielcu i nie ma raczej zamiaru opuszczać Podkarpacia.”

Nic dodać, nic ująć, a „Saszce” życzymy takich wyróżnień co tydzień!

Całe zestawienie możecie zobaczyć tutaj: http://sportowefakty.wp.pl/pilka-reczna/668002/siodemka-18-kolejki-pgnig-superligi-supersnajper-moryto-i-wirtuoz-kirilenko