W Lubinie towarzysko z Chile oraz Zagłębiem!

0
175

W piątek z samego rana wyruszymy w drogę do Lubina, gdzie zaczniemy serie naszych meczy sparingowych.

Od razu wystartujemy z wysokiego „C”, gdyż naszym pierwszym sparingpartnerem będzie reprezentacja Chile, która w Lubinie przygotowuje się do Mistrzostw Świata. To właśnie na ich zaproszenie stawimy się w województwie dolnośląskim, gdzie skrzyżujemy rękawice również ze świetnie nam znanym Zagłębiem pod batutą Pawła Nocha.

Spotkania te na pewno nie będą należały do łatwych, gdyż przyjdzie rozegrać nam dwa mecze w dwa dni, a jak już zdołaliśmy w ostatnim czasie wszystkich przyzwyczaić dokonamy tego w dosyć okrojonym składzie, ponieważ do autokaru wsiądzie zaledwie 12 zawodników, w tym dwóch bramkarzy.
Przyczyny absencji są różne, lecz tematem przewodnim są tutaj kontuzje, jak i choroby. Nieobecni to: Grzegorz Barnaś, Hubert Łukawski, Marcin Basiak, Dawid Rusin, Michał Wypych, Michał Krygowski, Jakub Kłoda oraz Wiktor Kawka.
Dobrą informacją jest fakt, iż w barwach Stali zadebiutuje Marcin Miedziński – wypożyczony z Orlen Wisły Płock.

Harmonogram:
06.01.2016, godz. 19:00 Chile – SPR Stal Mielec (Hala RCS)
07.01.2016, godz. 12:00 Zagłębie Lubin – SPR Stal Mielec (Hala SP 14)

Pisemną relację live z obu spotkań śledzić będziecie mogli na specjalnym wydarzeniu, które utworzyliśmy na naszym facebooku: https://www.facebook.com/events/146894855803042/

foto: http://zaglebie.lubin.pl/