Krzysztof Lipka uznany czwartym najlepszym bramkarzem w Polsce!

0
295

Redakcja SportoweFakty.pl podsumowała rok 2016 wśród bramkarzy i wybrała tych najlepszych. Niezmiernie miło jest nam poinformować, że na czwartym miejscu uplasował się nasz grający trener – Krzysztof Lipka!
Na wyższych lokatach znaleźli się tylko: Adam Malcher, Piotr Wyszomirski i Sławomir Szmal.

Redakcja w bardzo oryginalny sposób wyjaśniła swój wybór:
„Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki” – mówił Benjamin Franklin. Gdyby żył w dzisiejszych czasach i interesował się piłką ręczną, to dodałby „i wysoka forma Krzysztofa Lipki”. Weteran zawstydza młodzież. 38-latek od dawien dawna zapewnia mielczanom jakość w bramce. W sezonie 2016/2017 przechodzi jednak samego siebie.
Zdecydowanie najlepszy polski golkiper końcówki roku. W jednym z ostatnich spotkań odbił, uwaga, sześć rzutów karnych. A przecież od niedawna udziela kolegom wskazówek jako trener. Odkąd pełni podwójną rolę, Stal podźwignęła się z dna tabeli.”

Krzyśkowi gratulujemy i życzymy podobnych sukcesów w kolejnych sezonach, bo patrząc na jego formę czeka go jeszcze kilka lat gry!

Całe zestawienie możecie zobaczyć tutaj: http://sportowefakty.wp.pl/pilka-reczna/654674/najlepsi-polscy-szczypiornisci-2016-bramkarze/2