Krzysztof Lipka najlepszym zawodnikiem 14. kolejki PGNiG Superligi!

0
189

„Dobrego trenera poznaje się po tym, że jest najlepszy również na boisku.” Krzysiek w tym sezonie dwukrotnie nie miał sobie równych nawet w całej lidze, gdyż po 11. serii gier został wybrany najlepszym zawodnikiem, a 3. kolejki później sytuacja ta powtórzyła się, i to rzecz jasna całkiem zasłużenie, gdyż nasz grający szkoleniowiec w Głogowie zamurował bramkę broniąc min. 6. rzutów karnych i pozwalając gospodarzom rzucić tylko 18. bramek. To głównie dzięki jego interwencjom Stal odniosła niezwykle cenne zwycięstwo.

Do tejże nagrody nominowany został przez ekspertów NC+, Sportowe Fakty i Kocham Ręczną wraz z Urosem Zormanem i Bartłomiejem Tomczakiem. Ostateczna decyzja należała już jednak do kibiców, którzy oddali na „Lipę” 184. głosy. Rozgrywający VIVE uzbierał ich 145., zaś skrzydłowy Górnika 55.

Na oficjalnym facebookowym profilu PGNiG Superligi gdzie trwało głosowanie mogliśmy przeczytać: „Krzysztof Lipka graczem 14. Serii PGNiG Superligi! GRATULUJEMY grającemu trenerowi drużyny, która jest autorem jednej z największych niespodzianek w tym sezonie!”

Jest to już czwarte, a drugie z rzędu tego typu wyróżnienie dla naszych zawodników:
9. kolejka – Paweł Wilk
11. kolejka – Krzysztof Lipka
13. kolejka – Michał Wypych
14. kolejka – Krzysztof Lipka

Gratulujemy i mamy nadzieję, że po ponownym starcie rozgrywek jeszcze nie raz będziemy mieli okazję informować o podobnych wyróżnieniach.