W środę zmierzymy się z MMTS-em Kwidzyn i kontuzjami

0
260

MMTS Kwidzyn – SPR Stal Mielec 30.11.2016, godz. 18:15, Kwidzyn, transmisja: CANAL+SPORT

W sobotę z Mielca nasza drużyna wyjechała do Lubina na mecz z tamtejszym Zagłębiem bez kontuzjowanych – Pawła Wilka, Huberta Łukawskiego i Grzegorza Barnasia. Niestety spotkanie nie ułożyło się po naszej myśli i to gospodarze triumfowali 28:13, aczkolwiek wynik zszedł tutaj na dalszy plan, gdyż kontuzji doznało kolejnych trzech, kluczowych graczy, w tym Wiktor Kawka, który boiska nie był wstanie opuścić o własnych siłach.

Następne ligowe starcie zaplanowane zostało już na środę, w związku z czym mielczanie od razu z Lubina udali się do Kwidzyna, by tam zmierzyć się z MMTS-em.

Jest to już spotkanie rewanżowe pomiędzy obiema ekipami, a pierwsza potyczka w Mielcu zakończyła się wynikiem 28:22 dla gości z pomorza.
Faworytem tego meczu również będą kwidzynianie, którzy z dorobkiem 23. punktów plasują się na czwartej pozycji w tabeli. My zaś po przegranej z Zagłębiem spadliśmy na 11. lokatę.

Mimo problemów walki na boisku na pewno nie zabraknie, tym bardziej, że „Czeczeńcy” jak najszybciej będą starali się zapomnieć o niedzielnym niepowodzeniu.

Transmisja tego spotkania od 18:15 w nSport+.

nsport_630x355_01-09-2014