Charytatywnie zagraliśmy w siatkówkę dla podkarpackiego hospicjum!

0
226

W związku ze zbliżającymi się mikołajkami wraz z siatkarkami UKS Szósta Mielec postanowiliśmy zagrać charytatywnie dla dzieci z podkarpackiego hospicjum.
Tym razem piłki do szczypiorniaka powędrowały na bok, a my spróbowaliśmy swoich sił w…siatkówce! Była to dla nas pewna nowość, aczkolwiek mamy nadzieję, że nie poszło nam źle, gdyż pierwsze dwa sety przegraliśmy minimalnie…25:9 i 25:11.
Siatkarki widząc jak wysoki poziom prezentują nasi zawodnicy postanowiły wymieszać składy, co nas nie zdziwiło, gdyż każdy chciałby być w zespole z takimi wirtuozami bloku oraz zagrywki. Trzeci set zgodnie z planem zakończył się w końcu wygraną (25:19), a cały mecz zwycięstwem dziewczyn, co tylko pokazuje jakimi dżentelmenami są nasi gracze.

Po zakończeniu spotkania zlicytowana została piłka z autografami siatkarek oraz nasza koszulka z Final Four, oczywiście z podpisami. Kwoty bardzo mile nas zaskoczyły. Przy wejściu kibice również wspierali ten szczytny cel poprzez wrzucanie pieniędzy do puszek. Cały dochód zostanie przeznaczony na niezbędne artykuły spożywcze, higieniczne oraz zabawki dla dzieci z podkarpackiego hospicjum.
Dziękujemy wszystkim za przybycie oraz pomoc i do zobaczenia za rok!