Z Pogonią o drugie zwycięstwo z rzędu!

0
181

SPR Stal Mielec – Sandra Spa Pogoń Szczecin 19.11.2016, godz. 17:00, gimnazjum nr 2, ul. Grunwaldzka 7.

Od momentu gdy za sterami Stali zasiadł grający trener – Krzysztof Lipka w grze mielczan od razu widać było poprawę. Niestety w meczach z Gwardią i Wybrzeżem o zwycięstwo tylko się otarliśmy i jak sami zawodnicy mówili – brakowało nieco szczęścia.
W piątkowe popołudnie 11. listopada podczas starcia z Piotrkowianinem w końcu wszystko zatrybiło niemal jak w szwajcarskim zegarku. Stal grała koncertowo, nie miała przestojów, a jeden z portali internetowych grę „Czeczeńców” nazwał „kapitalną.”
Nie ma się więc co dziwić, że kibice z coraz większym optymizmem spoglądają na mecz z Pogonią Szczecin, który już w najbliższą sobotę o godzinie 17:00.

Podopieczni Wojciecha Zydronia i Michala Bruny w tym sezonie odnieśli dwa zwycięstwa, z Piotrkowianinem (28:25) oraz Zagłębiem Lubin (27:26), tym samym gromadząc na swoim koncie 4. punkty i w tabeli plasując się tuż za nami, co tylko pokazuje jak ważny jest to mecz dla obu ekip. W porównaniu do Stali, szczecinianie w ostatniej kolejce nie odnieśli zwycięstwa i musieli uznać wyższość Mebli Wójcik Elbląg (22:18).
Będzie to również ciekawy pojedynek szkoleniowców, gdyż podobnie jak w naszym przypadku, i w Pogoni rolę trenerów pełnią grający zawodnicy.

Po ostatnim wygranym spotkaniu nastroje w drużynie i morale znacząco wzrosły i mamy nadzieję, że po sobotnim meczu ich poziom zostanie podtrzymany, a może nawet wywinduje w górę. Oczywiście jest to możliwe tylko przy Waszym wsparciu, które ostatnio poniosło nas do zwycięstwa i zrobimy wszystko, aby tak było i tym razem!

pgnig-superliga-klub-plakata3-mecz-rgb