W Święto Niepodległości z Piotrkowianinem o 3. punkty!

0
213

SPR Stal Mielec – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski, 11.11.2016, godz. 17:00, sala gimnastyczna gim. nr 2, ul Grunwaldzka 7, Mielec

Przerwa reprezentacyjna dobiegła końca. Czas, więc wznowić rozgrywki PGNiG Superligi, a najbliższe kolejki będą niezmiernie dla nas ważne, ponieważ zagramy kolejno z Piotrkowianinem, Pogonią Szczecin oraz Zagłębiem Lubin, czyli z zespołami z którymi realnie możemy powalczyć o punkty, tym bardziej, że Zagłębie oraz Piotrkowianin to drużyny z naszej grupy, w związku z czym walka toczy się w tym przypadku o 3. punkty! Najbliższa okazja do zainkasowania części z nich już 11. listopada, w Święto Niepodległości, kiedy to zmierzymy się z podopiecznymi Dymytra Zinchuka.

Nasz piątkowy rywal to beniaminek, który do tej pory zgromadził już na swoim koncie 6. pkt. dzięki remisowi w regulaminowym czasie gry z MMTS-em Kwidzyn oraz zwycięstwom nad Zagłębiem Lubin (26:24) i Meblami Wójcik Elbląg (28:23).

Przed sezonem obie ekipy zagrały ze sobą towarzysko. Wtedy lepsi okazali się mielczanie zwyciężając 26:22, lecz najbliższy mecz na pewno będzie zupełnie inny, aczkolwiek mamy nadzieję, że po niesamowicie pechowych dla nas starciach z Gwardią i Wybrzeżem w końcu i do nas uśmiechnie się szczęście, gdyż gra zespołu po objęciu sterów przez Krzysztofa Lipkę wygląda o wiele lepiej, a piątkowe przełamanie może mieć fundamentalne znaczenie biorąc pod uwagę kolejne spotkania, które na pewno są w zasięgu „Czeczeńców.”

 

Biało-Czerwony konkurs dla kibiców!

W związku z obchodzonym tego dnia w naszym kraju Świętem Niepodległości przed rozpoczęciem spotkania odegrany zostanie Mazurek Dąbrowskiego. Serdecznie wszystkich zachęcamy, aby w ten szczególny dla nas dzień ubrać się w narodowe barwy lub wziąć ze sobą biało-czerwony szalik.

Przy wejściu każdy kto będzie miał na sobie czerwoną lub białą koszulkę otrzyma karteczkę z numerkiem, zaś osoby posiadające szalik takich karteczek otrzymają dwie. W przerwie wylosowane zostaną piłki z autografami naszych zawodników.

 

pgnig-superliga-klub-plakata3-mecz-11-11