Paweł Wilk w najlepszej siódemce 9. kolejki PGNiG Superligi!

0
303

Po takim występie Pawła Wilka z Wybrzeżem jego postawa na boisku nie mogła przejść bez echa i tak też się stało. Portal sportowefakty.wp.pl uznał go za najlepszego prawoskrzydłowego 9. kolejki PGNiG Superligi!

Redakcja tak uzasadniła swój wybór: „Spotkanie z Wybrzeżem momentami bardziej przypominało recital jednego zawodnika. 12 goli, w tym 10 z gry. Czy w tym miejscu trzeba coś dodawać? Wychowanek Stali wyrównał bramkowy rekord sezonu Arkadiusza Miszki. Z Wybrzeżem Gdańsk pomylił się tylko raz (z rzutu karnego). Wilkowi nie robiło różnicy, czy rzucał z idealnej pozycji, czy z zerowego kąta. Prawdopodobnie jeden z najlepszych występów skrzydłowego w karierze.

W Mielcu mogą tylko żałować, że skuteczność Wilka nie przełożyła się na wynik zespołu. Stal po raz kolejny nie dowiozła dobrego wyniku do końca i roztrwoniła pięciobramkową przewagę.”

Całe zestawienie możecie zobaczyć pod tym linkiem: http://sportowefakty.wp.pl/pilka-reczna/641270/polacy-gora-siodemka-9-kolejki-pgnig-superligi-mezczyzn

Pawłowi oczywiście gratulujemy i mamy nadzieję, że kolejne wyróżnienie będzie okraszone również punktami całego zespołu, najbliższa okazja już 11. listopada podczas meczu z Piotrkowianinem.