Antonio Pribanić wraca na „stare śmieci”, miejsca na sentymenty jednak nie będzie!

0
238

SPR Stal Mielec – KPR Legionowo, 14.10.2016, godz. 19:30. Sala gimnastyczna gim. 2, ul. Grunwaldzka 7, Mielec.

Już w najbliższy piątek o godzinie 19:30 zmierzymy się w KPR Legionowo w ramach 7. kolejki PGNiG Superligi.
Tym samym mieleccy kibice ponownie w akcji będą mieli okazję zobaczyć ich ulubieńca – Antonio Pribanicia, który od tego sezonu znów występuję w Polsce, lecz już niestety nie w biało-niebieskich barwach.
Wraz z nim w zespole z województwa mazowieckiego gra jeszcze dwóch dawnych zawodników Stali, a mianowicie Tomasz Mochocki i Paweł Gawęcki.

Na boisku sentymentów jednak na pewno nie będzie, gdyż mielczanie podrażnieni porażką z Gwardią, chcą jak najszybciej zrehabilitować się poprzez zdobycie kolejnych punktów w tym sezonie.
Są ku temu podstawy, gdyż w Zabrzu podopieczni Łukasza Rybaka i Tomasza Sondeja zagrali w miarę dwie równe połowy, co docenił sternik zabrzan – Mariusz Jurasik chwaląc przyjezdnych za walkę.

Nasz rywal na koncie ma więcej oczek, a dokładniej 9. Podopieczni Marka Motyczyńskiego zdobyli je w starciach z Sandra Spa Pogoń Szczecin (35:25), Chrobrym Głogów (31:26) i Meblami Wójcik Elbląg (28:25). Co ciekawe wszystkie te zwycięstwa miały miejsce w meczach domowych, a na wyjeździe KPR jeszcze nie punktował i mamy nadzieję, że taki stan rzeczy będzie również obowiązywał w piątek po meczu!

pgnig-superliga-klub-plakata3-mecz-rgb