Wymazać drugą połowę z Gwardią z pamięci

0
168

Górnik Zabrze – SPR Stal Mielec 05.10.2016, godz. 18:30, Zabrze

Piątkowy mecz z Gwardią Opole miał dwa o oblicza. W pierwszej połowie ujrzeliśmy drużynę, którą zawsze chcielibyśmy oglądać. Druga odsłona była zaś taka, że trzeba szybko o niej zapomnieć.

Najbliższa do tego okazja już w tą środę, gdyż o 18:30 w Zabrzu zmierzymy się z tamtejszym Górnikiem.
Podopieczni Mariusza Jurasika dobrze zaczęli sezon wygrywając z Zagłębiem Lubin 31:23 i  Chrobrym Głogów 41:27. Następnie przyszły dwie porażki z MMTS-em Kwidzyn (23:25) oraz Orlen Wisłą Płock (21:33).
Górnicy podnieśli się jednak już w meczu z Meblami Wójcik Elbląg wysoko pokonując „meblarzy” 24:13 pozwalając w drugiej połowie rzucić gościom tylko 5. bramek!

My zaś po przeciętnym, ale wygranym meczu również z Elblągiem, zaliczyliśmy dobry mecz w Kielcach oraz bardzo dobrą pierwszą połowę z Gwardią. W Zabrzu zrobimy wszystko, aby pozostawić po sobie dobre wrażenie, tym samym zapominając o tym co stało się podczas ostatnich 30. minut w spotkaniu z „gwardzistami”.