Sezon czas zacząć!

0
200

SPR Stal Mielec – MMTS Kwidzyn 09.09.16 (piątek), godz 18:00

Już w najbliższy piątek zainaugurujemy nowy sezon PGNiG Superligi. Bez wątpienia będzie on przełomowy biorąc pod uwagę zmiany jakie zaszły poprzez utworzenie Ligi Zawodowej.

„Czeczeńców” już na samym początku czeka ważny sprawdzian, gdyż do Mielca przyjeżdża MMTS Kwidzyn.
W zeszłym sezonie z obecną drużyną Marka Szpery mierzyliśmy się również na starcie rozgrywek, lecz w drugiej kolejce. Wtedy sensacyjnie górą byli „biało-niebiescy” wygrywając 31:23.
Oczywiście nie mamy nic przeciwko, aby po końcowym gwizdku wynik również był na korzyść gospodarzy, aczkolwiek o tym zadecyduje walka na boisku przez 60. minut….albo i dłużej, gdyż w nowej odsłonie rozgrywek nie są przewidziane remisy, w związku z czym w grę wchodzi dogrywka, a nawet rzuty karne.

Emocji na pewno nie zabraknie dlatego warto zjawić się w piątkowe późne popołudnie w sali gimnazjum nr 2, tym bardziej, że na parkiecie pojawią się świetnie znani zawodnicy za którymi niektórzy na pewno się już stęsknili, a przecież w szeregi mieleckiej Stali po kilku latach wraca jeden z brązowych medalistów z 2012 roku, czyli Dariusz Kubisztal!

Odnośnie biletów wszystkiego możecie dowiedzieć się pod poniższym linkiem:

Przed meczem jak i w jego trakcie prowadzona będzie zbiórka do puszek na rzecz Przemka Słupianka. Dodatkowo wylicytowana zostanie bluza Krzysztofa Lipki z podpisami całego zespołu, a więcej informacji na ten temat znajdziecie pod tym linkiem:

Jeszcze raz serdecznie wszystkich zapraszamy na piątkowe starcie z MMTS-em, cytując Łukasza Janysta: „Bądźmy SILNI RAZEM”!