Rezerwy przegrały w Przeworsku na inaugurację ligi

0
82

Nasz drugi zespół w sobotę zainaugurował rozgrywki II ligi, a podopieczni Tomasza Sondeja na pierwsze spotkanie w sezonie udali się do Przeworska. Niestety wzmocniony letnimi transferami tamtejszy Orzeł triumfował 34:26.

Prowadzenie w meczu objęła jednak Stal, gdyż pierwszą bramkę zdobył Mariusz Wiącek. Niestety kolejne minuty należały do gospodarzy, którzy objęli prowadzenie.
Mielczanie nie pozwalali jednak rywalom odskoczyć na większą ilość trafień, co niestety udawało się tylko do 23 minuty, gdyż końcówka pierwszej odsłony należała do Orła, który do szatni schodził prowadząc 19:9.

Druga odsłona to już całkowita dominacja gospodarzy, którzy regularnie powiększali swoją przewagę. Stal walczyła, lecz ostatecznie przegrała 26:34.

SPR Orzeł Przeworsk – SPR Stal Mielec 34:26 (19:9)

SPR Orzeł: Owoc, Czapka 8, Kuras 4, Solek 1, Bakowski 1, Litwińczuk 3, Gancarz 1, Warchoł, Radwański 2, Kornafel 5, Gromny, Świerk 6, Pilek 3, Wańkowicz.

SPR Stal: Polak, Witkowski, Dzierga 2, Wiącek 3, Osmola 5, Nadzieja 1, Chudzik, Batko, Kilian, Jacek 1, Ziomek 4, Mrozik 1, Kozioł 9.