0
528
Sparing z AZS AWF Biała Podlaska

Za naszą drużyną przedostatni sparing podczas letniego okresu przygotowawczego. Podopieczni trenera Roberta Lisa minimalnie ulegli drużynie KPR AZS AWF Biała Podlaska.

Spotkanie odbyło się w Hali MOSiR Mielec i miało bardzo wyrównany przebieg. Na tablicy wyników głównie widniał remis, lub minimalne prowadzenie jednej z drużyn. Delikatnym odejściem od normy była 20.minuta, gdy mielczanie wypracowali sobie trzybramkową przewagę (10:7). Szybko jednak drużyna z Białej Podlaskiej odrobiła stratę i pierwsza połowa zakończyła się remisem.

Druga połowa miała podobny przebieg. Tym razem jednak niewielką przewagę utrzymywali goście. Tak naprawdę KPR AZS AWF Biała Podlaska całą drugą połowę prowadził 1-2 bramkami i taką przewagę utrzymał do końca drugiej połowy.

Dla mielczan był to przedostatni sparing w letnim okresie przygotowawczym. Podopieczni trenera Roberta Lisa w najbliższy piątek zagrają jeszcze na wyjeździe z Olimpią Medex Piekary Śląskie.

Handball Stal Mielec – KPR AZS AWF Biała Podlaska 21:23 (13:13)

Stal: Dekarz, Królikowski, Błażejewski – Osmola 1, Mrozowicz, Ruhnke 2, Światłowski 5, Janus 1, Tarasevich 1, Kotliński 2, Tokarz 1, Wołyncew 2, Podsiadło 4, Sikora 1, Głuszczenko 1, Cacak. Trener Robert Lis.