Czas na Mielec! We wtorek kolejny turniej Regionalnej Ligi Młodzieżowej „Enea Cup”

0
394

Przed nami trzeci turniej tegorocznej edycji Regionalnej Ligi Młodzieżowej „Enea Cup”. Tym razem dzieci ze szkół podstawowych grać będą ze sobą w hali Szkoły Podstawowej nr 7 w Mielcu.

W hali Szkoły Podstawowej nr 7 w Mielcu odbędzie się trzeci turniej tegorocznej edycji Regionalnej Ligi Młodzieżowej „Enea Cup”. Początek zmagań we wtorek o godzinie 8:30.

Na parkiecie zagrają ze sobą reprezentanci: Szkoły Podstawowej nr 1 w Mielcu, Szkoły Podstawowej nr 2 Mielcu, Szkoły Podstawowej nr 3 w Mielcu, Szkoły Podstawowej nr 7 w Mielcu, Szkoły Podstawowej nr 11 w Mielcu i Szkoły Podstawowej nr 13 w Mielcu.

Będzie to trzeci etap eliminacyjny do rozgrywek finałowych, w których zagrają wszyscy zwycięzcy poszczególnych turniejów. Przypomnijmy, że pierwszy turniej, który odbył się w Cmolasie wygrały drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Mielcu (kategoria klas 4-6) i Szkoły Podstawowej w Cmolasie (kategoria klas 7-8). Drugi turniej, który odbył się w Radomyślu Wielkim w obu kategoriach wiekowych wygrała Szkoła Podstawowa w Maliniu.

Regionalna Liga Młodzieżowa „Enea Cup” wspierana jest przez Elektrownię Enea Połaniec.

Patronami medialnymi wydarzenia są: hej.mielec.pl, Radio Leliwa, Radio Rzeszów, polaniec.com.pl, Tygodnik Regionalny Korso, nowiny24.pl.