Handball Stal Mielec

Czas na Mielec! We wtorek kolejny turniej Regionalnej Ligi Młodzieżowej „Enea Cup”

Przed nami trzeci turniej tegorocznej edycji Regionalnej Ligi Młodzieżowej „Enea Cup”. Tym razem dzieci ze szkół podstawowych grać będą ze sobą w hali Szkoły Podstawowej nr 7 w Mielcu.

W hali Szkoły Podstawowej nr 7 w Mielcu odbędzie się trzeci turniej tegorocznej edycji Regionalnej Ligi Młodzieżowej „Enea Cup”. Początek zmagań we wtorek o godzinie 8:30.

Na parkiecie zagrają ze sobą reprezentanci: Szkoły Podstawowej nr 1 w Mielcu, Szkoły Podstawowej nr 2 Mielcu, Szkoły Podstawowej nr 3 w Mielcu, Szkoły Podstawowej nr 7 w Mielcu, Szkoły Podstawowej nr 11 w Mielcu i Szkoły Podstawowej nr 13 w Mielcu.

Będzie to trzeci etap eliminacyjny do rozgrywek finałowych, w których zagrają wszyscy zwycięzcy poszczególnych turniejów. Przypomnijmy, że pierwszy turniej, który odbył się w Cmolasie wygrały drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Mielcu (kategoria klas 4-6) i Szkoły Podstawowej w Cmolasie (kategoria klas 7-8). Drugi turniej, który odbył się w Radomyślu Wielkim w obu kategoriach wiekowych wygrała Szkoła Podstawowa w Maliniu.

Regionalna Liga Młodzieżowa „Enea Cup” wspierana jest przez Elektrownię Enea Połaniec.

Patronami medialnymi wydarzenia są: hej.mielec.pl, Radio Leliwa, Radio Rzeszów, polaniec.com.pl, Tygodnik Regionalny Korso, nowiny24.pl.

Więcej od Handball STAL