Delegacja naszego klubu uczestniczyła w miejskich obchodach Święta Niepodległości [ZDJĘCIA]

0
247

Delegacja naszego klubu uczestniczyła w miejskich obchodach Święta Niepodległości. Kwiaty pod Pomnikiem Wolności złożyli prezes Roman Kowalik oraz zawodnicy: Igor Graczyk i Patryk Gregułowski. 

Jak co roku delegacja naszego klubu brała udział w miejskich obchodach Narodowego Święta Niepodległości. Tradycyjnie uroczystości rozpoczęły się od od Mszy Świętej w intencji Ojczyzny w Bazylice Mniejszej pw. św. Mateusza w Mielcu.

Po nabożeństwie nastąpiło uformowanie pochodu na ul. Kościuszki do Pomnika Wolności. Tam po części artystycznej (z udziałem Mieleckiej Orkiestry Dętej, Chóru Melodia i solistów) złożone zostały wiązanki kwiatów i zapalone znicze pamięci.

W imieniu naszego klubu kwiaty pod Pomnikiem Wolności złożył prezes Roman Kowalik oraz zawodnicy: Igor Graczyk i Patryk Gregułowski.