Nasza drużyna uczestniczyła w inauguracji nowego boiska [ZDJĘCIA]

0
409

Pokazowy mecz z siatkarkami, gra w koszykówkę oraz oczywiście w naszą piłkę ręczną – to wszystko wydarzyło się podczas oficjalnej inauguracji boiska wielofunkcyjnego, które znajduje się na terenie Bulwarów Gryfitów Mieleckich.

Boisko zostało oficjalnie otwarte we wtorkowe przedpołudnie. Wszystko odbyło się w ramach trwającego właśnie Europejskiego Tygodnia Sportu, a oficjalnej inauguracji obiektu dokonał prezydent Jacek Wiśniewski. Następnie odbył się pokazowy mecz siatkówki, w którym naprzeciw pierwszej ligowej drużynie kobiet Ita Tools Stal Mielec zagrali zawodnicy Handball Stali Mielec.

Następnie nasza drużyna zagrała w piłkę ręczną z drużyną Prezydenta Miasta Mielca. W meczu wziął udział prezes naszego klubu – Roman Kowalik.

Boisko zostało wybudowane ze środków Mieleckiego Budżetu Obywatelskiego. Warto zaznaczyć, że jednym z pomysłodawców tego projektu był Marcin Basiak, asystent trenera Rafała Glińskiego.