Handball Stal Mielec

Powrót po sześciu latach! Damian Krzysztofik znów zawodnikiem Stali Mielec

To prawdziwy powrót do domu. Damian Krzysztofik, wychowanek Stali Mielec wraca do swojego macierzystego klubu. Doświadczony kołowy pomoże drużynie w nowym sezonie Ligi Centralnej.

Damian Krzysztofik to zawodnik, którego w Mielcu nikomu nie trzeba przedstawiać. Wychowanek Stalli Mielec, były reprezentant Polski, zdobywca brązowego medalu PGNiG Superligi w 2012 roku i uczestnik Final Four PGNiG Pucharu Polski w 2016 roku oraz mistrz Słowacji z Tatranem Presov znów zagra w biało-niebieskich barwach.

– Zaznaczę, że już trzeci raz wracam do Mielca i mam nadzieję, że ostatni – mówi w swoim pierwszym wywiadzie po powrocie do Mielca Damian Krzysztofik. – Uczucie powrotu jest dla mnie rewelacyjne. Moim marzeniem zawsze było, żeby na dokończenie kariery sportowej wrócić w rodzinne strony i pomóc drużynie – dodaje doświadczony kołowy.

Poza Stalą Mielec, Damian Krzysztofik występował również w Czuwaju Przemyśl (2011 r.), Tatranie Presov (2013-2014), a ostatnie sześć lat spędził w Chrobrym Głogów. Od nowego sezonu ponownie zagra w barwach Handball Stali Mielec.

Damian Krzysztofik

Damian Krzysztofik grafika

Więcej od Handball STAL