Powrót po sześciu latach! Damian Krzysztofik znów zawodnikiem Stali Mielec

0
376
Damian Krzysztofik 660x330

To prawdziwy powrót do domu. Damian Krzysztofik, wychowanek Stali Mielec wraca do swojego macierzystego klubu. Doświadczony kołowy pomoże drużynie w nowym sezonie Ligi Centralnej.

Damian Krzysztofik to zawodnik, którego w Mielcu nikomu nie trzeba przedstawiać. Wychowanek Stalli Mielec, były reprezentant Polski, zdobywca brązowego medalu PGNiG Superligi w 2012 roku i uczestnik Final Four PGNiG Pucharu Polski w 2016 roku oraz mistrz Słowacji z Tatranem Presov znów zagra w biało-niebieskich barwach.

– Zaznaczę, że już trzeci raz wracam do Mielca i mam nadzieję, że ostatni – mówi w swoim pierwszym wywiadzie po powrocie do Mielca Damian Krzysztofik. – Uczucie powrotu jest dla mnie rewelacyjne. Moim marzeniem zawsze było, żeby na dokończenie kariery sportowej wrócić w rodzinne strony i pomóc drużynie – dodaje doświadczony kołowy.

Poza Stalą Mielec, Damian Krzysztofik występował również w Czuwaju Przemyśl (2011 r.), Tatranie Presov (2013-2014), a ostatnie sześć lat spędził w Chrobrym Głogów. Od nowego sezonu ponownie zagra w barwach Handball Stali Mielec.

Damian Krzysztofik

Damian Krzysztofik grafika