Pierwsze decyzje kadrowe. Sasa, Antonio i Krzysztof dziękujemy za grę w biało-niebieskich barwach

0
143

Poznaliśmy pierwsze decyzje kadrowe po spadku z PGNiG Superligi. W nowym sezonie Stali Mielec nie będą reprezentować: Sasa Puljizović, Antonio Pribanić oraz Krzysztof Misiejuk.

Krzysztof Misiejuk został naszym zawodnikiem w grudniu 2021 roku. W biało-niebieskich barwach zagrał w czternastu meczach, zdobywając 20 bramek.

Sasa Puljizović w naszej drużynie gra od stycznia bieżącego roku. Środkowy rozgrywający z Bośni i Hercegowiny rozegrał łącznie trzynaście spotkań, w których zdobył łącznie 22 bramki i zaliczył 60 asyst.

Z drużyną pożegna się również Antonio Pribanić, którzy w tym sezonie po raz drugi reprezentował barwy Stali Mielec. Poprzednio grał u nas w sezonie 2013/14. W bieżących rozgrywkach Antonio zagrał w 25 spotkaniach, w których zdobył 79 bramek. Do swojego dorobku dołożył także 23 asysty.

Sponsorzy