Kolejne zmiany kadrowe. Odchodzi czterech zawodników

0
291

Ogłaszamy kolejne zmiany kadrowe w zespole SPR Stali Mielec. Z dniem 30 czerwca z drużyną pożegna się czterech kolejnych zawodników.

Zarząd klubu SPR Stal Mielec S.A. informuje, że z drużyny odchodzą: Ramon Oliviera, Goran Andjelić, Dzianis Krycki oraz Mateusz Flont. Kontrakty tych zawodników nie zostaną przedłużone na kolejny sezon.

Najdłużej związany z klubem był Goran Andjelić. Bramkarz rodem z Bałkanów pojawił się w Mielcu w styczniu 2019 roku, zastępując w bramce odchodzącego wówczas Krzysztofa Lipkę. Walnie przyczynił się do uratowania drużyny przed spadkiem w sezonie 2018/19.

Ramon Oliveira, Dzianis Kryski i Mateusz Flont grali w Mielcu w ostatnim sezonie. Najkrócej ten ostatni, który w zimie został wypożyczony z Azotów Puławy. Niestety nie udało mu się wywalczyć miejsca w składzie i tym samym odchodzi z naszego zespołu. Brazylijczyk Ramon Oliviera miał w tym sezonie swoje problemy zdrowotne, ale udało mu się ostatecznie zagrać w 14 spotkaniach, w których rzucił 44 bramki. Z kolei Dzianis Krycki wystąpił w 19 meczach, w których zdobył 18 bramek.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za grę w SPR Stali Mielec i życzymy powodzenia w dalszej karierze.