Przełamać się w meczu z Pogonią!

0
103

– Każda seria ma swój koniec i mam nadzieję, że nasza dobiegnie końca już w meczu ze Szczecinem – mówił w przedmeczowym wywiadzie Bartosz Wojdak. W najbliższą sobotę o godzinie 18:00 na własnym boisku Stal podejmie Sandra Spa Pogoń Szczecin.

Podopieczni Rafała Białego świetnie rozpoczęli sezon, gdyż po 10 meczach mają na swoim koncie 12 punktów i zajmują 8. miejsce w tabeli, co na dzień dzisiejszy daje szczecinianom udział w rundzie finałowej.
– Mocnymi stronami Pogoni są na pewno kołowy i kilku bardzo dobrych rozgrywających, lecz przede wszystkim stały skład, który praktycznie nie zmienia się od kilku dobrych lat – oceniał rywala nasz rozgrywający.

W Mielcu zgoła odmienne nastroje, gdyż na koncie Stali po 10 meczach jedna wygrana. Wielu liczyło na dopisanie kolejnych punktów w starciu z beniaminkiem, lecz w ostatniej kolejce to szczypiorniści z Tarnowa zwyciężyli 27:23 popełniając w tym meczu mniej błędów.

Starcia pomiędzy obiema drużynami zawsze były niezwykle wyrównane, a najlepiej niech świadczy o tym fakt, że na ostatnie 20 pojedynków Stal wygrywała 11 z nich, zaś 9-krotnie lepsi okazywali się „Portowcy.” Możemy więc być niemal pewni, że w sobotę również nie zabraknie emocji!

Mecz rozegrany zostanie pod hasłem #RAZEM z PZL Mielec, gdyż właśnie firma słynąca min. z produkcji śmigłowców Black Hawk została partnerem meczu i ufundowała wiele nagród, które będzie można wygrać przed spotkaniem biorąc udział w loterii.

SPR Stal Mielec – Sandra Spa Pogoń Szczecin, 16.11.2019, godz. 18:00, hala sportowa przy ulicy Grunwaldzkiej 7, Mielec.