Rezerwy po raz drugi gorsze od AZS AGH Kraków

0
87

Runda rewanżowa w PGNiG Superlidze zapasem, lecz ta wystartowała już w II lidze, gdzie podopieczni Marcina Basiaka po raz drugi w tym sezonie podejmowali AZS AGH Kraków. W pierwszym spotkaniu krakowianie zwyciężyli 24:19, a w rewanżu niestety nie było inaczej.

Początek spotkania należał jednak do młodych mielczan, którzy w 11 minucie prowadzili nawet 7:4. Niestety w dalszej fazie spotkania gospodarze zdołali zniwelować stratę, lecz żadna ze stron nie potrafiła wypracować sobie wyraźniej przewagi, co ostatecznie pod sam koniec pierwszej połowy udało się AZS-owi który do szatni schodził przy prowadzeniu 18:14.

Druga odsłona tylko na początku była wyrównana. Kolejne minuty to już dominacja gospodarzy, którzy powiększali swoją przewagę i ostatecznie zwyciężyli 32:24.

AZS AGH Kraków – SPR Stal Mielec 32:24 (18:14)

SPR Stal: Sarama, Witkowski – Dzierga, Rusin 4, Osmola 1, Wilk, Nadzieja 3, Chudzik, Batko, Kilian 1, Jacek 1, Paleń 1, Ziomek, Mrozik, Kozioł 3, Styczeń 10.