Bartosz Kowalczyk z „hat-trickiem” w „Siódemce Kolejki”!

0
125

To już trzeci raz w tym sezonie, kiedy to Bartosz Kowalczyk znalazł się w „Siódemce Kolejki”, a fakt ten w ogóle nas nie dziwi, gdyż „Kowal” zdecydowanie na to wyróżnienie zasłużył.

Redakcja SportoweFakty.pl tak uzasadniła swój wybór: „Wreszcie o talencie Kowalczyk nie tylko się słyszy. Azoty nie zamierzały blokować mu rozwoju, wypożyczyły do Mielca, ale rozgrywający nie traktuje Stali jako zesłanie. Zacisnął zęby i jest jednym z najlepszych środkowych początku sezonu. W siódemce znalazł się już po raz trzeci. Był bardzo dynamiczny, nie bał się zaryzykować i rzucał nawet z trudnych pozycji, wchodził w obronę i wywalczył kilka karnych (wykorzystał pięć, 100 proc.), asystował. Full serwis. Rzucił Chrobremu 11 bramek (24:30) i wspiął się w klasyfikacji strzelców na piąte miejsce. Jak tak dalej pójdzie, to nominacja do gracza miesiąca jest kwestią czasu.”

Co do gracza miesiąca, to nie mamy wątpliwości, że się uda, a tymczasem trzymamy kciuki, aby kolejne wyróżnienia były również zwieńczone punktami.