W sobotę dwukrotnie z Tatranem!

0
160

Już w najbliższą sobotę podopiecznych Krzysztofa Lipki i Tomasza Sondeja czeka pierwszy sprawdzian przed nowym sezonem, gdyż do Mielca przyjedzie mistrz Słowacji i regularny uczestnik Ligi Mistrzów – Tatran Presov!

Dotychczas „Biało-Niebiescy” trenowali na bieżni, siłowni oraz oczywiście w hali.
Zdajemy sobie sprawę, że zawodnicy w sobotę będą mieli „ciężkie nogi”, lecz to normalne na tym etapie okresu przygotowawczego. Dla nas jednak nie wynik będzie najważniejszy, a to żeby sprawdzić kilka elementów taktycznych. Doszło również do nas kilku nowych zawodników, więc każdy sparing jest doskonałą okazją do tego, aby zespół się ze sobą zgrywał – mówi nam Tomasz Sondej.

Tatran na papierze wydaje się najsilniejszym rywalem z jakim przed sezonem przyjdzie się zmierzyć mielczanom. Słoweńcy w swoich składzie mają wielu wspaniałych graczy, w tym byłych zawodników min. takich klubów jak PSG, czy Barcelona. Trenerem jest zaś świetnie wszystkim znany z pracy z reprezentacją Chorwacji – Slavko Goluza.

Na sobotę zaplanowano dwa mecze. Pierwszy na godzinę 10:00, zaś drugi rozpocznie się o 18:00. Będzie to również doskonała okazja do debiutu nowych zawodników w „Biało-Niebieskich” barwach.