Tomasz Wiśniewski zostaje w Mielcu!

0
151

Niezmiernie miło nam poinformować, że Tomasz Wiśniewski w przyszłym sezonie również reprezentować będzie „Biało-Niebieskie” barwy!

„Wiśnia” pomimo młodego wieku przebojem wdarł się do PGNiG Superligi, a kończący się właśnie sezon był bez wątpienia najlepszym w wykonaniu Tomka, co spowodowało, że wyższość swojego podopiecznego niejednokrotnie musiał uznać sam Krzysztof Lipka. Świetna forma naszego bramkarza spowodowała również powołania do Reprezentacji Polski oraz nominacje do „Najlepszej Siódemki” w poszczególnych kolejkach.

Znakiem rozpoznawczym „Wiśni” stały się bez wątpienia rzuty karne i…rozdarte spodnie, o czym mogliśmy się przekonać w spotkaniach z Piotrkowianinem i Spójnią Gdynia, gdzie zwycięzcę wyłonić musiały właśnie rzuty z siódmego metra. Podczas pierwszego meczu wychowanek Orlen Wisły Płock zatrzymał wszystkie próby rywali, a w starciu se Spójnią odbił cztery piłki, co doprowadziło do zwycięstw podopiecznych Krzysztofa Lipki i Tomasza Sondeja. W obu tych przypadkach ziszczeniu uległy spodnie Tomka, i to w takim stopniu, że ich zszycia nie podjęła by się raczej żadna krawcowa…

„Wiśnia”, w przyszłym sezonie liczymy na powtórkę, tylko z tymi spodniami ostrożniej…