Oleksandr Kyrylenko ponownie najlepszy!

0
192

Mecz, kilka bramek, a następnie wyróżnienie dla najlepszego środkowego rozgrywającego danej kolejki. Mniej więcej tak ostatnimi czasy wyglądają dla Oleksandra Kyrylenki „zwykłe dni w pracy”.

Mówi się, ze w życiu pewne są tylko śmierć i podatki. Teraz do tego grona zdecydowanie możemy dodać świetną postawę „Saszy” w każdym meczu, a wyróżnienie po starciu z Górnikiem to trochę paradoks, gdyż nasz zawodnik przez całe spotkanie…był kryty indywidualnie. Jak widać z bliskiej obecności przeciwników nic sobie jednak nie robił.

Redakcja SportoweFakty.pl tak uzasadniła swój wybór: „Ukrainiec jest dla Stali bezcenny. W klubie chuchają i dmuchają na niego, bo (praktycznie) cała gra zespołu uzależniona jest od jego postawy. A Kyrylenko świetnie się w tym odnajduje. To, że 30-latek nieźle rozgrywa i asystuje wiedzieliśmy już w zeszłym sezonie. Teraz dokłada do tego bramki. W sobotę w meczu z Górnikiem trafił sześć razy i w sumie ma już blisko 70 bramek.”

„Saszcze” gratulujemy i czekamy na takie samo wyróżnienie po meczu z Legionowem, mamy nadzieję, że tym razem okraszone punktami!

Całe zestawienie możecie zobaczyć tutaj: http://sportowefakty.wp.pl/pilka-reczna/669733/siodemka-19-kolejki-pgnig-superligi-zjawiskowy-moryto-i-przebudzenie-dacki