Do Głogowa z nadzieją sprawienia kolejnej niespodzianki!

0
174

Chrobry Głogów – SPR Stal Mielec 08.12. 2016, godz. 18:00, Głogów.

PGNiG Superliga nie zwalnia tempa! Dopiero co wróciliśmy z dalekich wyjazdów do Lubina i Kwidzyna, a już musimy pakować walizki, aby wyruszyć w drogę do Głogowa, gdzie w czwartek o godzinie 18:00 zagramy z tamtejszym Chrobrym, w którego to szeregach grają świetnie nam znani: Adam Babicz, Damian Krzysztofik i Grzegorz Sobut.

Nasi rywale dotychczas na swoim koncie zgromadzili 15. pkt., tym samym plasując się na 3. miejscu w grupie granatowej i 7. lokacie w klasyfikacji generalnej.
Nasz dorobek to 9. oczek, co daje nam w grupie pomarańczowej 5. miejsce i w tabeli głównej 10. lokatę.

Ostatnia kolejka była udana dla obu zespołów, gdyż Chrobry wygrywając w Opolu 29:23 był pierwszą drużyna triumfującą w tym sezonie na parkiecie Gwardii. Stal zaś sprawiła jeszcze większą niespodziankę wywożąc z Kwidzyna sensacyjne 2. punkty. Tym bardziej cenne, że wywalczone bez udziału siedmiu kontuzjowanych graczy.

Niestety nasza sytuacja zdrowotna niewiele się zmieniła, aczkolwiek jak było widać podczas meczu z MMTS-em problemy te tylko zmotywowały drużynę, która wygrała sercem i wolą walki, a tego nigdy nam nie zabraknie, również w czwartek w Głogowie, w związku z czym postaramy się zrobić wszystko, aby Stal ponownie przywiozła do Mielca bezcenne punkty!